OCHOTNICZE HUFCE PRACY » Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie
OCHOTNICZE HUFCE PRACY
Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie
OCHOTNICZE HUFCE PRACY » Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie
Centrum Kształcenia i Wychowania
OHP w Tarnowie
ul. Mościckiego 27, 33-100 Tarnów
tel. 14 621-72-35
faks 14 627-64-03

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
Młodzieżowe Centra Kariery     Mobilne Centra Informacji Zawodowej     Platforma Programowa OHP dla szkoły
Informacje o OHP Tarnów


Elektroniczne Centrum Aktywizacji Młodzieży


AktualnościDobry wynik uczestnika tarnowskiego CKiW

Data publikacji: 2016-05-13, kategoria: Aktualności
W dniach 10-12 maja br. w Dobieszkowie, odbyła się XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży OHP "SPRAWNY W ZAWODZIE BEZPIECZNY W PRACY". W tegorocznej rywalizacji w dziedzinie BHP, tarnowskie CKiW reprezentował uczestnik Daniel Kędzior.

» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Europejska Majówka w CKiW OHP w Tarnowie

Data publikacji: 2016-05-12, kategoria: Aktualności
12 maja 2016 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Na spotkanie przybyli: Naczelnik Wydziału Poradnictwa Zawodowego i Promocji Pani Barbara Borowicz, Pan Bogusław Pituła Dyrektor Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie, Pan Adam Potempa Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy w Tarnowie, Pani Małgorzata Piotrowska Pedagog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Tarnowie oraz pracownicy CKiW OHP w Tarnowie.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Data publikacji: 2016-05-11, kategoria: Aktualności
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbędzie się w dniu 12 maja 2016 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie.
» Czytaj więcej...

Akademia z okazji uczczenia Święta Konstytucji 3 Maja

Data publikacji: 2016-04-28, kategoria: Aktualności
"Dniu Trzeci Maja, dniu nam święty,
Hołd ci należy nieść, choć dziś narodu cel wytknięty,
Pamięci twojej cześć!"
W. Dalewska
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Na półfinałowym turnieju siatkówki kobiet

Data publikacji: 2016-04-25, kategoria: Aktualności
Na parkiecie hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ulicy Mickiewicza odbyły się mecze turnieju półfinałowego o wejście do pierwszej ligi siatkówki kobiet.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Wizyta w Muzeum Okręgowym w Ratuszu

Data publikacji: 2016-04-22, kategoria: Aktualności
21 kwietnia 2016 roku młodzież CKiW OHP w Tarnowie w ramach programu profilaktycznego "Jestem wolny od nałogów", wybrała się do Muzeum Okręgowego w Tarnowie. W podziemiach Ratusza, uczestnikom towarzyszyła Pani Kinga Smółka - przewodnik, pracownik tarnowskiego muzeum, która z olbrzymią pasją i zaangażowaniem przeprowadziła lekcję historii.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Młodzież tarnowskiego CKiW na seansie filmowym pt.: "Królowa pustyni"

Data publikacji: 2016-04-21, kategoria: Aktualności
Szesnastoosobowa grupa młodzieży Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, obejrzała w kinie "Marzenie" w Tarnowie film pt.: "Królowa pustyni".
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Zakończenie kursu "Dekoracja stołu i potraw z elementami carvingu"

Data publikacji: 2016-04-21, kategoria: Aktualności
21 kwietnia w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, zakończył się kurs "Dekoracja stołu i potraw z elementami carvingu", organizowanego przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Kółko szachowe w CKiW OHP w Tarnowie

Data publikacji: 2016-04-20, kategoria: Aktualności
W ostatnim czasie w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie powstało kółko szachowe. Początkowo sympatycy gry gromadzili się przy jednej szachownicy, ale ze spotkania na spotkanie liczba osób zainteresowanych systematycznie rosła.

» Czytaj więcej...

Rekrutacja: "Ginące zawody pomysłem na przyszłość"

Data publikacji: 2016-04-19, kategoria: Projekty
Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie zaprasza wszystkich chętnych do udział w projekcie "Ginące zawody pomysłem na przyszłość". W szkoleniu mogą wziąć udział osoby bezrobotne bądź uczące się w wieku 18 - 25 lat oraz uczestnicy OHP (pod warunkiem ukończenia edukacji we wskazanym zawodzie podstawowym do końca czerwca 2016 roku).
» Czytaj więcej...

Szkolenie "Moje dokumenty aplikacyjne"

Data publikacji: 2016-04-19, kategoria: Projekty
W dniu 18.04.2016 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbyło się szkolenie pt: "Moje dokumenty aplikacyjne" poprowadzone przez panią Katarzynę Chrzanowską z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.
» Czytaj więcej...

Pierwsze testy gimnazjalne za nami

Data publikacji: 2016-04-18, kategoria: Aktualności
W poniedziałek, 18 kwietnia o godz. 9.00 w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy, gimnazjaliści klas III Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie, przystąpili do testów z historii i wiedzy o społeczeństwie, a około godz. 11.00 z j. polskiego.
» Czytaj więcej...

Mistrzostwa w tenisie stołowym

Data publikacji: 2016-04-16, kategoria: Aktualności
16 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu, odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w Tenisie Stołowym. Centrum Kształcenia i Wychowania reprezentowali uczestnicy: Sylwia Florek i Marcin Wideł.
» Czytaj więcej...

By uczcić 1050 rocznicę Chrztu Polski

Data publikacji: 2016-04-14, kategoria: Aktualności
13 kwietnia 2016 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbył się Trójbój Obronny "O Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie", organizowany z okazji jubileuszu 1050 - lecia przyjęcia Chrztu przez Polskę. Było to jedno z przedsięwzięć podejmowanych w tarnowskim Centrum w jubileuszowych obchodach - obok Konkursu Historycznego i wmurowania "Kapsuły czasu".
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

U strażników miejskich w Tarnowie

Data publikacji: 2016-04-14, kategoria: Aktualności
Bliższe poznanie warunków pracy i zakresu obowiązków Tarnowskiej Straży Miejskiej - to główne cele wizyty grupy uczestników Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie w siedzibie Straży.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Posiedzenie Rady Programowej CKiW OHP w Tarnowie

Data publikacji: 2016-04-13, kategoria: Aktualności
W tarnowskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w dniu 12 kwietnia 2016 roku odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Rady Programowej. Na zaproszenie Dyrektora Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie przybyli przedstawiciele Urzędu Miasta Tarnowa, Starostwa Powiatowego, Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie, Małopolskiej Komendy OHP w Krakowie, Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie, Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, Komendy Straży Miejskiej w Tarnowie, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych w Tarnowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnowie, Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie, Tarnowskiego Towarzystwa Profilaktyki Społecznej w Tarnowie oraz Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "KARABELA" w Tarnowie.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Test wiedzy o Chrzcie Polski 966 r.

Data publikacji: 2016-04-13, kategoria: Aktualności
W ramach obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski, dnia 12.04.2016 r. w godzinach popołudniowych w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy odbył się test wiedzy, dotyczący przyczyn, przebiegu i znaczenia Chrztu dla Polski w 966 r.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Ostatnie wolne miejsca do projektu "Obudź swój potencjał"

Data publikacji: 2016-04-12, kategoria: Projekty
Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie przymierza się do realizacji projektu "Obudź swój potencjał." Wsparcie skierowane jest do osób młodych w wieku 18-24 lat, przede wszystkim młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, osób wywodzących się z rodzin niepełnych, bezrobotnych, niewydolnych wychowawczo i zagrożonymi patologiami społecznymi. Celem głównym projektu będzie poprawa sytuacji na rynku ludzi młodych, poprzez zwiększenie ich aktywności zawodowej i społecznej oraz zdolności do zatrudnienia w trakcie trwania całego projektu.
» Czytaj więcej...

Świętujemy rocznicę Chrztu Polski

Data publikacji: 2016-04-11, kategoria: Aktualności
11 kwietnia br. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, rozpoczęły się obchody 1050. rocznicy Chrztu Polski. Uroczyste wmurowanie Kapsuły Czasu z przesłaniem - dla przyszłych pokoleń, odbyło się przy Kapliczce znajdującej się na terenie CKiW OHP o godz. 10.00. To ważne dla wszystkich Polaków wydarzenie, niewątpliwie rozwinie postawy patriotyczne i stanie się niezapomnianą lekcją historii.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Kibice "Jaskółek" na meczu piłkarskim

Data publikacji: 2016-04-09, kategoria: Aktualności
Współczesne czasy niosą wiele pokus, zagrożeń i niebezpieczeństw. Potrzeba bezpieczeństwa i zapewnienia dzieciom i młodzieży alternatywnych metod spędzania wolnego czasu, staje się jednym z celów głównych działalności opiekuńczo - wychowawczej.
» Czytaj więcej...

Poprzednie aktualności:Stronę internetową prowadzi Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie.
Designed by ULTRAPHON. © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.