OCHOTNICZE HUFCE PRACY » Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie
OCHOTNICZE HUFCE PRACY
Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie
OCHOTNICZE HUFCE PRACY » Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie
Centrum Kształcenia i Wychowania
OHP w Tarnowie
ul. Mościckiego 27, 33-100 Tarnów
tel. 14 621-72-35
faks 14 627-64-03

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Pracy i Polityki Społecznej
Młodzieżowe Centra Kariery     Mobilne Centra Informacji Zawodowej     Platforma Programowa OHP dla szkoły
Informacje o OHP Tarnów


Elektroniczne Centrum Aktywizacji Młodzieży

Gwarancje dla młodzieży

Komunikat:
2016-02-01

AktualnościCKiW OHP w Tarnowie na facebook'u!

Data publikacji: 2016-02-04, kategoria: Aktualności
Od 4 lutego br., działania Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie, można na bieżąco śledzić na portalu społecznościowym facebook.
» Czytaj więcej...

Akcja "Zima z OHP 2016"

Data publikacji: 2016-01-30, kategoria: Aktualności
W drugim tygodniu ferii zimowych, tj. od 25 do 29 stycznia 2016 r., Centrum Kształcenia
i Wychowania OHP w Tarnowie, przygotowało dla młodzieży szereg zajęć rekreacyjno - sportowo - edukacyjno - kulturalnych w ramach akcji "Zima z OHP 2016".
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Wyjście do kina

Data publikacji: 2016-01-14, kategoria: Aktualności
13 stycznia br., trzydziestoosobowa grupa młodzieży - uczestników zajęć na świetlicy środowiskowej, działającej przy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, udała się do kina Millenium w Tarnowie - Mościcach na film pt.: "Gwiezdne wojny".
» Czytaj więcej...

Wolontariusze WOŚP z CKiW OHP w Tarnowie

Data publikacji: 2016-01-12, kategoria: Aktualności
10 stycznia br., uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie przyłączyli się do grającej już po raz dwudziesty czwarty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
» Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Tarnów

Data publikacji: 2016-01-11, kategoria: Aktualności
Kilkudziesięciu zacnych gości wzięło udział w Spotkaniu Opłatkowym Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Tarnów, które miało miejsce w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie. Organizatorami przedsięwzięcia był Zarząd Okręgu i Koła Tarnów ŚZŻAK, przy wsparciu społeczności XVI LO im. Armii Krajowej w Tarnowie oraz ZSZ im. 16 Pułku Piechoty Ziemi Tarnowskiej - szkoły do której uczęszcza młodzież CKiW OHP w Tarnowie.
» Czytaj więcej...

Święta tuż, tuż!

Data publikacji: 2015-12-18, kategoria: Aktualności
Święta Bożego Narodzenia to czas radości, okres szczególny, kojarzący się nam przede wszystkim z wyjątkowym nastrojem, rodzinnymi spotkaniami, zapachem choinki. To czas pięknych gestów życzliwości i miłości, oraz pamięci o bliskich.
» Czytaj więcej...

Zakończenie kursu gotowania - potrawy wigilijne

Data publikacji: 2015-12-17, kategoria: Aktualności
17 grudnia w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie odbyło się zakończenie Kursu gotowania - potrawy wigilijne organizowanego przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży.
» Czytaj więcej...

W bożonarodzeniowej atmosferze

Data publikacji: 2015-12-17, kategoria: Aktualności
Grudzień jest szczególnym czasem przygotowywania do świąt Bożego Narodzenia.
W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie młodzież uczestniczyła w zajęciach wychowawczych podczas których, omawiano świąteczne zwyczaje i tradycje. Grupa uczestników wykazujących wokalno-sceniczne oraz informatyczne zainteresowania, "szlifowała" przygotowywany program. W korytarzu internatu i w niektórych pokojach uczestników pojawiły się świąteczne dekoracje, a z inicjatywy Młodzieżowej Rady Uczestników wszyscy chętni, włączyli się w przygotowanie świątecznych niespodzianek.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Pomocnicy Świętego Mikołaja!

Data publikacji: 2015-12-17, kategoria: Aktualności
"Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje".

Święty Jan Paweł II


Święty Mikołaj w grudniu ma zawsze bardzo dużo pracy, by zdążyć do wszystkich grzecznych dzieci. Dlatego młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie postanowiła pomóc mu w tym roku dowieźć prezenty do oczekujących na niego podopiecznych w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej "Przyjazny Dom" w Tarnowie.
» Czytaj więcej...

Aby racjonalnie postępować

Data publikacji: 2015-12-17, kategoria: Aktualności
Grupa młodzieży Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie zrealizowała program profilaktyczno-edukacyjny "Segregujesz nie marnujesz".
Na przestrzeni czterech miesięcy tarnowskie Centrum w różnorodny sposób prowadziło akcję oświatowo-informacyjną mającą na celu poszerzenie świadomości ekologicznej młodzieży
w sferze segregowania odpadów komunalnych.

» Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Programowej

Data publikacji: 2015-12-15, kategoria: Aktualności
14 grudnia odbyło się posiedzenie Rady Programowej Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie. Obradom przewodniczył p. Piotr Augustyński, zastępca prezydenta Miasta Tarnowa.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Zakończenie projektów

Data publikacji: 2015-12-14, kategoria: Aktualności
11 grudnia br. w CKiW OHP w Tarnowie odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące realizację projektów "Równi na Rynku Pracy - YEI" oraz "Pomysł na siebie - YEI"- grupa B, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach alokacji dla Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Dopalacze kradną życie! Warsztaty dla młodzieży CKiW OHP w Tarnowie

Data publikacji: 2015-12-09, kategoria: Aktualności
8 grudnia br. w godzinach popołudniowych, odbyły się warsztaty z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom, w których wzięli udział stacjonarni uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii pn.: "Dopalacze kradną życie" oraz Tarnowskiej Kampanii Społecznej "Nie daj się dopalić", do których przystąpiło CKiW OHP w Tarnowie.
» Czytaj więcej...

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo!

Data publikacji: 2015-12-01, kategoria: Aktualności
Pracownicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, na czele z Dyrektorem p. Antonim Góralem, ufundowali 100 kamizelek odblaskowych, które zostały przekazane na ręce Starosty Tarnowskiego p. Romana Łucarza, a następnie do szkół na terenie Powiatu Tarnowskiego.
» Czytaj więcej...

Przygotowania do konkursu

Data publikacji: 2015-11-30, kategoria: Aktualności
Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas radości, pojednania, a przede wszystkim czas oczekiwania na przyjście Jezusa. Świąteczny klimat, który na dobre zagościł w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, to zasługa w dużej mierze uczestników świetlicy środowiskowej Centrum, którzy od kilku dni przygotowują kartki bożonarodzeniowe, które wezmą udział w konkursie organizowanym przez Krajowe Duszpasterstwo OHP i Komendę Główną OHP.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

W listopadową noc, wróżb i magii moc!

Data publikacji: 2015-11-26, kategoria: Aktualności
W środowy wieczór, 25 listopada, młodzież Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, zarówno mieszkająca w internacie, jak i dochodząca, wzięła udział w Andrzejkach zorganizowanych przez świetlicę środowiskową, działającą przy Centrum.
» Czytaj więcej...

Spotkanie Klubu Absolwenta

Data publikacji: 2015-11-25, kategoria: Aktualności
W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie od kilku lat działa Klub Absolwenta. W ten sposób kontynuuje się realizowany podczas pobytu w OHP proces aktywizacji społecznej i zawodowej młodzieży, a także pomaga w tworzeniu inicjatyw na rzecz integracji środowiska absolwentów.
» Czytaj więcej...

Sztuka poszerza horyzonty

Data publikacji: 2015-11-23, kategoria: Aktualności
Zajęcia plastyczne na świetlicy środowiskowej CKiW OHP w Tarnowie, to nie tylko doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, realizacja profilaktyki alternatyw, ale przede wszystkim możliwość pogłębiania umiejętności artystycznych, rozwijających wyobraźnię, abstrakcyjne myślenie, a co za tym idzie - swobodę twórczą.
» Czytaj więcej...» Galeria zdjęć...  

Warsztaty z doradcą zawodowym w CKiW OHP w Tarnowie

Data publikacji: 2015-11-19, kategoria: Aktualności
18 listopada 2015 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie odbyło się szkolenie pt.: "Poznaj samego siebie, czyli jak wykorzystać swoje atuty w poszukiwaniu pracy", zorganizowane przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego. Warsztaty prowadzone były przez panią Katarzynę Chrzanowską doradcę zawodowego Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Tarnowie.
» Czytaj więcej...

Wspieramy "Magiczną torpedę"!

Data publikacji: 2015-11-16, kategoria: Aktualności
W kwietniu 2015 roku życie Nepalczyków legło w gruzach. W efekcie trzęsienia ziemi zginęło wiele osób, wielu zostało rannych, a budynki zostały zburzone. Wobec olbrzymiej tragedii, jaka dotknęła ten kraj, w Tarnowie, po raz kolejny została zorganizowana akcja charytatywna, do której włączyła się młodzież Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, uczęszczająca na zajęcia plastyczne do świetlicy środowiskowej.
» Czytaj więcej...

Poprzednie aktualności:Stronę internetową prowadzi Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie.
Designed by ULTRAPHON. © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.